CDA Najnowsze filmy w kinach, premiery, zwiastuny online

Halloween CDA (2018) Online Cały Film Lektor/Napisy Zalukaj TRT Chomikuj

Thriller

IMDB: /10 votes

Report error

Tagi: Halloween cda, Halloween online, Halloween lektor pl, Halloween cały film, Halloween cda online, Halloween lektor, Halloween zalukaj, Halloween ekino, Halloween trt, Halloween cda hd, Halloween reseton, A Star Is Born, A Star Is Born online, A Star Is Born online, A Star Is Born zalukaj, A Star Is Born ekino, A Star Is Born trt

halloween 2018 cda

(2018)

Nieprzekraczalna komparacja Laurie Strode z Michaelem Myersem – zakamuflowanym ciemięzcą – przed którym uciekła 40 lat uprzednio.

Przespało 40 półroczy od wieczystej ciemno Halloween, podczas której Michael Myers przeprowadził jatki na nastolatkach. Od mgnienia złapania odsiedzi w zakładzie psychiatrycznym, nie całkiem umiejąc mówić ani słowa. Ma zamienić się w przeniesiony do niekonwencjonalnego centrali, gdzie nagania niedobitkę wigor. Jednak oczywiście w takim momencie musi wydarzyć się urok nieoczekiwanego. Po drodze Michael odchodzi i wytoczy się na swój forsowny marszruta, na którym trup ściele się gęsto, a brutalność Myersa wchodzi na nowy poziom. W tym oznaczonym dzień Laurie, nauczona wprawami z podstawowego spotkania z psychopatą, jest dopiero co prawdziwą twardzielką wyznaczoną na draśnięcie z niewydarzeńcem. Gdy dowiaduje się o uciekanie Michaela, pragnie konwojować do krytycznej konfrontacji.

Czerstwym odcinkiem realizacji Greena żyje ubiór Jaskini Lee Curtis. Aktorka w powinności rzetelnej szturmowca do zabijania sprawdza się przewybornie. Srodze wróci do mi w niniejszy uprawianie Sarah Connor z ekranizacji Terminator 2: Dzień sądu. Tutaj wraz z przelękłej final girl (jak to się mówi w USA) niezmiennik się umyślną wewnętrznej wszechmocy wojowniczką, której niestraszne żadne przeszkadzanie. Doskonale chyba to w odsłonach konfrontacji z Jasonem, szczególnie w finałowym starciu. Aktorka biegnie, kica, strzela, współzawodniczy wprost niczym w dorodnym akcyjniaku. Podołałyby się od niej podkształcić młodsze koleżanki po fachu, grające w produkcjach nieprzewidzianych. Jednakowoż przy niniejszy całych wygibasach Curtis nie zapomina o wstrząsającej i lirycznej paginie wewnętrznej bohaterki. Weźmie się na odwagę w niektórych ostra wymianach zdań dać upust swoim emocjom, przepracowując ogromną traumę wraz z Laurie. Moc Strode idzie tutaj doskonale w parze ze słabością i ten mentalny paradoks rozpatrzy o wyjątki postaci tytułowej. Jamie Lee Curtis w optymalnym rodzaj.

Obraz Greena to kto wie rzeczywiście inscenizacja mówiąca niejedno o rodzinie i jej pytaniach. Bardzo potwornie obserwowało mi się na monitorze trzy slasherowe młodzi pań Strode. O Curtis kwita wzmiankowałem, ale przystoi tutaj również zwrócić stwierdzenie na atrakcyjną kreację Judy Greer w kreacji córki Laurie, Karen. Nie całkiem jest ona mocno wyeksponowana w ekranizacji, jednak gdy dochodzi do sytych napięcia scen, to stanie na głębie zadania. Zaś mam przekonany punkt z wyglądem Allyson, prawnuka Laurie, granej z powodu Andi Matichak. Małoletnia aktorka nie odbierze za niemało do grania, a szkoda, albowiem jej bohaterka ma olbrzymi rezerwuar, aby stać się kimś więcej niźli tylko następną damą w musowi. Niestety w tym incydentu staje się raczej przyczynkiem do poczynań Laurie niżeli pełnoprawną partnerką. Jednak dynamiczność wśród tymi trzema niewiastami armaty dobrze, wchodząc w traumatyczną, ale przy tym jednocześnie pełną oczekiwania sferę. To zada, że ich ekranowe poczynania w zespole opuka się w pełnym zainteresowaniu i zaangażowaniu.

Niewątpliwie tenże Halloween, więc azali mogło nie wystarczać teatru makabry w wykonaniu Michaela Myersa. A poniższy jest w kontynuowanie rzetelną szczęśliwą brutalizmy, żywiołowej potęgi i krzywe zwierciadła. Owszem właściwie wachlarz pozbawiania żywot przez Michaela przeleżał w tym ekranizacji przez autorów rozciągnięty do obrębów potencjał. Za tenże kreatywność plus. W oczywistym momencie Myers bardzo podjął na nowo mi jakąś wygląd z interpretacji RPG, która nie ma alternatywy ściągać dodatki i nabijać sobie punkty kolejnymi zastrzeleniami. To inscenizacja działań Michaela kolacjonuje się świetnie na ekranie, chociaż w niektórych przebłyskach Green przepikuje z groteskowością pokazywania osiągnięć psychopaty, za mocno wchodząc w obszar gore. Jednakowoż koniec skrajów twórcy potraktowali główna figura kultowego skrytobójcy z stosowną estymą i nienaruszaniem oryginału, budując wokoło niego klimat mroku, formalnie wielkiej, okropnej podania, za co im chwała. Nowe Halloween to godna wzorowanie się na prototypu z 1978 roku. Sprawnie napisany scenopis, biegle poprowadzona nowela.
źródlo: naekranie.pl

reżyseria:

David Gordon Green

scenariusz:

Jeff Fradley David Gordon Green

oceń twórców
gatunek:

Horror

produkcja:

USA

premiera: 26 października 2018 (Polska) 8 września 2018 (świat)
boxoffice: $90 521 545
nagrody: 1 nominacja

Zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=ynAkbJK1Slc

Array
No links available
No downloads available

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Related movies