Filmy online – cda-kino.pl

PRAWA AUTORSKIE (DMCA)

 


Naruszenia Praw Autorskich

Nadużycia związane z serwisem traktujemy bardzo poważnie.Jeśli chcesz zgłosić naruszenie praw autorskich, potrzebujemy byś wysłał stosowne zawiadomienie, które MUSI zawierać poniższe informacje. W przeciwnym razie może zostać ZIGNOROWANE:

1: Wyegitymuj się jako: a: Właściciel pracy chronionej prawami autorskimi lub b: Osoba upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznych praw, które zostały rzekomo naruszone.

2: Wpisz dane kontaktowe łącznie z PRAWDZIWYM IMIENIEM, adresem, numerem telefonu i adresem email.

3: Zidentyfikuj chronioną prawem pracę, która wedle uznania została naruszona, lub jeśli jest to większa ich ilość zawarta na pojedynczej stronie, odpowiednią listę owych prac.

4: Przedstaw materiał, który jak twierdzisz, narusza twoje prawa autorskie, do którego ma zostać zablokowany dostęp.

5: Wprowadź odnośnik(i) URL do materiału.(Strona , na której znajduje się owy plik)

6: Oświadcz, że w dobrej wierze zgłaszasz iż użytkowanie zgłoszonego materiału nie jest autoryzowane przez prawnego właściciela, pełnomocników lub prawo.

7: Oświadcz, że informacja w zawiadomieniu jest dokładna pod karą krzywoprzysięstwa.

8.Materiał postaramy się usunąć od razu po zgłoszeniu !

9.Wszystkie podane wyżej dane wyślij na adres email cda-kino.pl@wp.pl

10.Pamiętaj !! Pliki , które umieszczają użytkownicy nie znajdują się na serwerach należących do firmy cda-kino.pl i nie ponosimy odpowiedzialności za serwisy macierzyste , na których owe pliki się znajdują.
Nie wspieramy piractwa , więc zrobimy wszystko , aby na naszej stronie nie było materiałów nielegalnych i niezgodnych z polskim prawem.
Pierwsze kroki prosimy kierować do firm youtube.com , novamov.com openload.co videowood.tv videoweed.es dailymotion.com vimeo.com oraz innych , które posiadają pliki wrzucane przez użytkowników do naszego serwisu na swoich serwerach.
Każdy z tych serwisów usuwa pliki naruszane prawem autorskim w związku z czym jeśli wyżej wymieniony serwis usunie plik na stronie cda-kino.pl plik wrzucony przez użytkownika przestaje działać.

Regulamin Serwisu

 

POLECAM(0)NIE POLECAM(2)

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow